Vadikent

Eskişehir’ in günden güne değerlenen Ihlamurkent semtinde yükselen VADİKENT projemizle, modern mimari kesitlere sahip kendine özgü tasarımı ve diğer birçok özelliğiyle sizlerleyiz. Aile yaşam konseptinde hayata geçirilen projemiz, site içi yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, kişiye özel kapalı ve açık otoparkı, içinden çıkmak istemeyeceğiniz ve en önemlisi siz ve ailenizin güvenliğini en üst seviyede tutmayı hedefleyen sitemizi sizler için tasarladık. Çocuklarınızın gelişimi ve eğitimi açısından zenginliğiyle ön plana çıkan lokasyonumuz, Anaokul, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu liselerine 1, 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Vadikent

Ihlamurkent çarşı mevkiine, semt açık pazarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile VADİKENT yaşam konforunuzu arttırıyor. Sitemizin karşısında bulunan Ihlamur Vadisi Hobi Bahçesi’ nin temiz havası, yeşilliği ve güzel kokuları eşliğinde doğal bahçe yaşamıyla iç içe yaşayacaksınız. Konumu ve sunduğu imkânlar ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak projemizde ön talep dönemi avantajlarından yararlanmak isteyenleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Adres

Ihlamurkent Mah. Adalet Cad. No:40 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Alan

6043 M2

Blok

4 Blok

Tipi

40 Konut; 24 Adet 3+1, 16 Adet 2+1, 1 Adet Hizmetli Dairesi, Yüzme Havuzlu, Güvenlik Girişli, Çocuk Oyun Alanlı, Kapalı ve Açık Otoparklı Site

Proje Başlangıç Tarihi

12.07.2017

Proje Bitiş Tarihi

25.06.2019